Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJosef Mareš
Zima ve vsi
Id: 492102
olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 35x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,47,00
( 14.5.2024, 19:47:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |