Čas na serveru 08:40:33

Josef Váchal
Pokušení sv. Antonína

Id: 609002

Pokušení sv. Antonína

  •  / Pokušení sv. Antonína / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1092x

Vyvolávací cena:

8 000

2026,02-1,24,20,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu