Josef Váchal
Pokušení sv. Antonína
Id: 609002
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1092x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
2026,02-1,24,20,35,00
minimální příhoz 500 Kč