Čas na serveru 09:05:57

Kája Saudek
Gorila

Id: 611801

Gorila

  •  / Gorila / Kája Saudek
  •  / Gorila / Kája Saudek
  •  / Gorila / Kája Saudek

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 26x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,21,03,00
( 24.2.2026, 21:03:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

23.1.2026 18:09 5 500 Kč