Kája Saudek
Gorila
Id: 611801
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 26x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2026,02-1,24,21,03,00
( 24.2.2026, 21:03:00 )
minimální příhoz 500 Kč
| 23.1.2026 | 18:09 | 5 500 Kč |