Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVáclav Radimský
Kvetoucí zátoka
Id: 612701
olej/plátno, rozměr 64 x 99 cm, značeno vpravo dole, rámováno, varianta díla Rozkvetlá stráň publikovaná v autorově monografii pod č. 347, na str. 266
zobrazeno: 29x
Vyvolávací cena:
95 000 Kč
95 000 Kč
2026,02-1,24,20,40,00
( 24.2.2026, 20:40:00 )
minimální příhoz 1 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |