Čas na serveru 13:27:46

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Václav Radimský
Kvetoucí zátoka

Id: 612701

Kvetoucí zátoka

  •  / Kvetoucí zátoka / Václav Radimský

olej/plátno, rozměr 64 x 99 cm, značeno vpravo dole, rámováno, varianta díla Rozkvetlá stráň publikovaná v autorově monografii pod č. 347, na str. 266

zobrazeno: 29x

Vyvolávací cena:
95 000

95 000

2026,02-1,24,20,40,00
( 24.2.2026, 20:40:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.