Čas na serveru 18:48:55

Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku

Id: 195501

Dívka v kloboučku

  •  / Dívka v kloboučku / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1527x

Vyvolávací cena:

13 000