Čas na serveru 10:22:45

Kamil Lhoták
Kámen vzpomínek

Id: 350101

Kámen vzpomínek

  •  / Kámen vzpomínek / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 68 cm, neznačeno, přiložen certifikát pravosti potvrzený Kamilem Lhotákem ml. viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2479x

Vyvolávací cena:

17 000