Čas na serveru 05:26:33

Kamil Lhoták
Nákladní auto

Id: 485204

Nákladní auto

  •  / Nákladní auto / Kamil Lhoták

tisková technika/papír, rozměr listu 10,5 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole perem, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby na str. 71

zobrazeno: 854x

Vyvolávací cena:

6 700