Čas na serveru 16:17:43

Kamil Lhoták
Odila

Id: 187626

Odila

  •  / Odila / Kamil Lhoták
  •  / Odila / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr tisku 17 x 13 cm, signováno vpravo dole, uvedeno v soupisu díla pod číslem G 431, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1676x

Vyvolávací cena:

12 000