Čas na serveru 19:10:25

Kamil Lhoták
Reklamní tabule

Id: 218403

Reklamní tabule

  •  / Reklamní tabule / Kamil Lhoták

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 22 x 35 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 9065x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 64