Čas na serveru 09:05:16

Kamil Lhoták
Stan a balón nad krajinou

Id: 356301

Stan a balón nad krajinou

  •  / Stan a balón nad krajinou / Kamil Lhoták

barevná serigrafie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno v tisku, též vlastnoručně ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2973x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 67