Čas na serveru 02:23:54

Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď

Id: 182201

Stan a vzducholoď

  •  / Stan a vzducholoď / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 17/200, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3159x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 56