Čas na serveru 19:48:30

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 193603

Stroj pouště

  •  / Stroj pouště / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25 cm, signováno vpravo dole s datací 1966, vlevo dole Autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

zobrazeno: 2648x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 80