Čas na serveru 00:11:12

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Krištof Kintera
Nákup

Id: 602610

Nákup

  •  / Nákup / Krištof Kintera
  •  / Nákup / Krištof Kintera
  •  / Nákup / Krištof Kintera
  •  / Nákup / Krištof Kintera

objekt, kombinovaná technika, polyuretan/plast, rozměr cca 68 x 61 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 54x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,23,21,01,00
( 23.2.2026, 21:01:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.