Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaKrištof Kintera
Nákup
Id: 602610
objekt, kombinovaná technika, polyuretan/plast, rozměr cca 68 x 61 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně
zobrazeno: 54x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
2026,02-1,23,21,01,00
( 23.2.2026, 21:01:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |