Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaLuděk Marold
Studie
Id: 437708
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 22 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1271x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,20,35,00
( 13.5.2024, 20:35:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |