Max Švabinský
Motýli
Id: 607905
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 45x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
2026,01-1,19,20,25,00
minimální příhoz 100 Kč