Čas na serveru 15:01:54

Max Švabinský
Motýli

Id: 607905

Motýli

  •  / Motýli / Max Švabinský
  •  / Motýli / Max Švabinský
  •  / Motýli / Max Švabinský
  •  / Motýli / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 45x

Vyvolávací cena:

2 600

2026,01-1,19,20,25,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu