Čas na serveru 22:38:15

Maxmilian Pirner
Z říše Dionýsovi

Id: 191101

Z říše Dionýsovi

  •  / Z říše Dionýsovi / Maxmilian Pirner

olej/plátno, rozměr oválu 122 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na původním zlaceném rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

zobrazeno: 1700x

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

2019,07-1,16,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu