Michal Nesázal
Jeřabina
Id: 499502
akryl/plátno, rozměr 30 x40 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
zobrazeno: 94x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,14,21,26,00
minimální příhoz 500 Kč