Michal Nesázal
Topol
Id: 499501
akryl/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 77x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,21,28,00
minimální příhoz 500 Kč