Čas na serveru 09:06:02

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Miroslav Rada
Kompozice

Id: 611305

Kompozice

  •  / Kompozice / Miroslav Rada
  •  / Kompozice / Miroslav Rada
  •  / Kompozice / Miroslav Rada

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,21,05,00
( 24.2.2026, 21:05:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.