Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaMiroslav Rada
Kompozice
Id: 611305
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2026,02-1,24,21,05,00
( 24.2.2026, 21:05:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |