Čas na serveru 00:34:27

Nikolaj Feďkovič
Rybářská jeseň

Id: 429502

Rybářská jeseň

  •  / Rybářská jeseň / Nikolaj Feďkovič

olej/překližka, rozměr 28 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 56