Čas na serveru 18:05:42

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 188108

Tůňka

  •  / Tůňka / Otakar Hůrka
  •  / Tůňka / Otakar Hůrka
  •  / Tůňka / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1201x

Vyvolávací cena:

8 000