Čas na serveru 19:02:19

Pablo Picasso
La Celestine

Id: 490804

La Celestine

  •  / La Celestine / Pablo Picasso

lept/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, Z cyklu La Celestine

zobrazeno: 4877x

Vyvolávací cena:

6 000