Čas na serveru 22:52:24

Patrik Saudek
Marborka

Id: 611101

Marborka

  •  / Marborka / Patrik Saudek
  •  / Marborka / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 43x

Vyvolávací cena:

10 000

2026,02-1,24,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu