Patrik Saudek
Marborka
Id: 611101
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 43x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
2026,02-1,24,20,57,00
minimální příhoz 500 Kč