Petr Modlitba
Brontosaurus Parvus
Id: 609101
kvaš/papír, rozměr listu 24 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 130x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 500 Kč
2026,01-1,19,20,24,00
minimální příhoz 500 Kč