Čas na serveru 03:47:02

Slávka Krátká
Čertovka

Id: 611501

Čertovka

  •  / Čertovka / Slávka Krátká
  •  / Čertovka / Slávka Krátká
  •  / Čertovka / Slávka Krátká

akryl/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát autentičnosti vystavený autorkou,po

zobrazeno: 474x

Vyvolávací cena:

8 000

2026,02-1,23,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu