Slávka Krátká
Čertovka
Id: 611501
akryl/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát autentičnosti vystavený autorkou,po
zobrazeno: 474x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
2026,02-1,23,19,30,00
minimální příhoz 500 Kč