Kruh
Id: 52209
kombinovaná technika/papír, velikost malby 36 x 36 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3687x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
31 100 Kč