Kruhy
Id: 63501
pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2913x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
40 850 Kč