Čas na serveru 11:51:24

Kruhy

Id: 63501

Kruhy

  •  / Kruhy /
  •  / Kruhy /
  •  / Kruhy /

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:
18 000

40 850