Mlhovina
Id: 9801
suchá jehla/kolorováno pastelem/papír, velikost tisku 17 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1523x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč