Čas na serveru 01:26:08

Tři body

Id: 17505

Tři body

  •  / Tři body /
  •  / Tři body /

suchá jehla/pastel/papír, velikost tisku 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, vlevo dole 5/5, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1574x

Vyvolávací cena:

18 300