Tři body
Id: 17505
suchá jehla/pastel/papír, velikost tisku 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, vlevo dole 5/5, nerámováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 1574x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 300 Kč