Václav Koutský
Svatý Mikuláš
Id: 607301
olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen původní nabývací dokument z Galerie Platýz ze srpna roku 1968
zobrazeno: 295x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč