Čas na serveru 17:25:55

Václav Koutský
Svatý Mikuláš

Id: 607301

Svatý Mikuláš

  •  / Svatý Mikuláš / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen původní nabývací dokument z Galerie Platýz ze srpna roku 1968

zobrazeno: 295x

Vyvolávací cena:

7 000