Čas na serveru 08:39:12

Václav Rabas
Zátiší s chlebem

Id: 612406

Zátiší s chlebem

  •  / Zátiší s chlebem / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 38 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1081x

Vyvolávací cena:

8 000

2026,02-1,24,20,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu