Václav Rabas
Zátiší s chlebem
Id: 612406
olej/plátno, rozměr 38 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1081x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
2026,02-1,24,20,36,00
minimální příhoz 500 Kč