Čas na serveru 18:51:45

Stavba u řeky

Id: 82801

Stavba u řeky

  •  / Stavba u řeky / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 24 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem

zobrazeno: 12896x

Vyvolávací cena:
6 000

86 000

Příhozy: 61