Čas na serveru 09:07:20

Vladimír Komárek
Dívka

Id: 613101

Dívka

  •  / Dívka / Vladimír Komárek
  •  / Dívka / Vladimír Komárek
  •  / Dívka / Vladimír Komárek
  •  / Dívka / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 217x

Vyvolávací cena:
10 500

11 000

2026,02-1,24,21,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu