Vladimír Komárek
Dívka
Id: 613101
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 217x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
11 000 Kč
2026,02-1,24,21,06,00
minimální příhoz 500 Kč