Les
Id: 121011
kresba tužkou/papír, velikost kresby 29 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2119x
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč