Vlastimil Zábranský
Z cyklu Patero ročních období
Id: 609302
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 117x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
20 450 Kč
2026,02-1,24,20,52,00
minimální příhoz 1 000 Kč