Čas na serveru 00:12:55

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Vojtěch Čapek
Flames of Uniqueness

Id: 609601

Flames of Uniqueness

  •  / Flames of Uniqueness / Vojtěch Čapek

akryl/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 24x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,23,21,03,00
( 23.2.2026, 21:03:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.