Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVojtěch Čapek
Flames of Uniqueness
Id: 609601
akryl/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 24x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2026,02-1,23,21,03,00
( 23.2.2026, 21:03:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |