Čas na serveru 06:59:13

Vojtěch Martinka
Cesta vesničkou

Id: 277802

Cesta vesničkou

  •  / Cesta vesničkou / Vojtěch Martinka

olej/plátno, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2930x

Vyvolávací cena:

16 000