Čas na serveru 01:32:45

Zbyněk Sedlecký
V parku

Id: 606403

V parku

  •  / V parku / Zbyněk Sedlecký
  •  / V parku / Zbyněk Sedlecký
  •  / V parku / Zbyněk Sedlecký
  •  / V parku / Zbyněk Sedlecký

olej/akryl/plátno, rozměr 200 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 5013x

Vyvolávací cena:
12 000

13 000

2026,01-1,20,21,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu