Zbyněk Sedlecký
V parku
Id: 606403
olej/akryl/plátno, rozměr 200 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 5013x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
13 000 Kč
2026,01-1,20,21,27,00
minimální příhoz 500 Kč