Čas na serveru 16:19:30

Aukce CXI

Kamil Lhoták - Dialog

Kamil Lhoták
Dialog

Id: 597403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Horálek - Luční strouha

Bedřich Horálek
Luční strouha

Id: 581706

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Mariano Barbasan - Lesní partie

Mariano Barbasan
Lesní partie

Id: 590518

olej/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 9 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail