Aukce CXI
Kamil Lhoták
Dialog
Id: 597403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Bedřich Horálek
Luční strouha
Id: 581706
olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Mariano Barbasan
Lesní partie
Id: 590518
olej/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 9 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč