Čas na serveru 15:14:30

Aukce CXI

Václav Radimský - Labe pod Kunětickou horou

Václav Radimský
Labe pod Kunětickou horou

Id: 607105

olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
50 000

370 000

Detail

Příhozy: 63

Vojtěch Erdélyi - Noční řeka

Vojtěch Erdélyi
Noční řeka

Id: 593105

olej/plátno, rozměr 72 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

Vyvolávací cena:
35 000

320 000

Detail

Příhozy: 68

Josef Lada - Podívají se...

Josef Lada
Podívají se...

Id: 604822

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 8,5 x 15 cm, značeno vlevo nahoře, volně loženo

Vyvolávací cena:

175 000

Detail

Příhozy: 67

Pasta  Oner - Shame

Pasta Oner
Shame

Id: 605401

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát vystavený The Chemistry Gallery, dílo bylo součástí výstavy Man on Fire v roce 2013, publikováno v katalogu (viz foto)

Vyvolávací cena:
30 000

165 000

Detail

Příhozy: 68

František Kaván - Jarní ráno

František Kaván
Jarní ráno

Id: 603701

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen původní posudek vypracovaný Dr. Evou Bukolskou, CSc. v roce 1982, varianta obrazu publikovaného v autorově monografii pod č. 591, str. 455

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Detail

Příhozy: 107

Milan Laluha - Žena

Milan Laluha
Žena

Id: 605201

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, olištováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Detail

Příhozy: 91

Václav Cigler - Model skleněné architektury

Václav Cigler
Model skleněné architektury

Id: 606501

sklo čiré, tabulové, lepené, žlutě tónované, broušené a leštěné, rozměr 15,5 × 36,5 × 20 cm, drobné škrábance na podstavě, vznik 1981, autorská práce, unikátní model, přiloženo Potvrzení pravosti vystavené autorem

Vyvolávací cena:
35 000

145 000

Detail

Jan Saudek - Závora

Závora

Id: 604401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 67

Jan  Bauch - Akropole

Jan Bauch
Akropole

Id: 606408

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno Jan Bauch, Galerie Art Praha 2012, str. 265, obr. č. 202

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

Detail

Příhozy: 70

Kája Saudek - el ňůňo!

Kája Saudek
el ňůňo!

Id: 607802

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 29,5 x 49 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, vpravo nahoře skvrna od vlhkosti (viz foto)

Vyvolávací cena:
12 500

111 000

Detail

Účastníci: 22

Jakub Švéda - Cena Český lev

Jakub Švéda
Cena Český lev

Id: 602604

skleněná plastika, ručně broušený křišťál, výška 27 cm, šířka 21 cm, značeno na pravé spodní straně J. Švéda, na levé straně VAC (Vachler Art Company), značeno Rückl Crystal na zadní straně, design Jakub Švéda, výroba sklárna Rückl, Nižbor (pod nápisem Český lev drobný oťuk)

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Detail

Jan  Smetana - Přírodopis IV

Jan Smetana
Přírodopis IV

Id: 600404

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

99 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 94

Petr Modlitba - Megalosaurus

Petr Modlitba
Megalosaurus

Id: 600501

olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

98 000

Detail

Příhozy: 84

Jan Kaláb - GR Circle 0321

Jan Kaláb
GR Circle 0321

Id: 602607

akryl/plátno, 1/1, průměr 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem (2021)

Vyvolávací cena:
12 000

98 000

Detail

Příhozy: 99

Jan  Smetana - Vegetace

Jan Smetana
Vegetace

Id: 600402

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Detail

Příhozy: 49