Aukce CXI
Václav Radimský
Labe pod Kunětickou horou
Id: 607105
olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
370 000 Kč
Příhozy: 63
Vojtěch Erdélyi
Noční řeka
Id: 593105
olej/plátno, rozměr 72 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
320 000 Kč
Příhozy: 68
Josef Lada
Podívají se...
Id: 604822
akvarel/tuš/papír, rozměr listu 8,5 x 15 cm, značeno vlevo nahoře, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
175 000 Kč
Příhozy: 67
Pasta Oner
Shame
Id: 605401
akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát vystavený The Chemistry Gallery, dílo bylo součástí výstavy Man on Fire v roce 2013, publikováno v katalogu (viz foto)
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 68
František Kaván
Jarní ráno
Id: 603701
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen původní posudek vypracovaný Dr. Evou Bukolskou, CSc. v roce 1982, varianta obrazu publikovaného v autorově monografii pod č. 591, str. 455
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 107
Milan Laluha
Žena
Id: 605201
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, olištováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 91
Václav Cigler
Model skleněné architektury
Id: 606501
sklo čiré, tabulové, lepené, žlutě tónované, broušené a leštěné, rozměr 15,5 × 36,5 × 20 cm, drobné škrábance na podstavě, vznik 1981, autorská práce, unikátní model, přiloženo Potvrzení pravosti vystavené autorem
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
145 000 Kč
Závora
Id: 604401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 67
Jan Bauch
Akropole
Id: 606408
olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno Jan Bauch, Galerie Art Praha 2012, str. 265, obr. č. 202
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 70
Kája Saudek
el ňůňo!
Id: 607802
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr 29,5 x 49 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, vpravo nahoře skvrna od vlhkosti (viz foto)
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
111 000 Kč
Účastníci: 22
Jakub Švéda
Cena Český lev
Id: 602604
skleněná plastika, ručně broušený křišťál, výška 27 cm, šířka 21 cm, značeno na pravé spodní straně J. Švéda, na levé straně VAC (Vachler Art Company), značeno Rückl Crystal na zadní straně, design Jakub Švéda, výroba sklárna Rückl, Nižbor (pod nápisem Český lev drobný oťuk)
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Jan Smetana
Přírodopis IV
Id: 600404
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 94
Petr Modlitba
Megalosaurus
Id: 600501
olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 84
Jan Kaláb
GR Circle 0321
Id: 602607
akryl/plátno, 1/1, průměr 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem (2021)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 99
Jan Smetana
Vegetace
Id: 600402
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 49