Čas na serveru 14:08:59

Aukce LII./2019

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 183019

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

8.4.2019, 19:48:00