Čas na serveru 03:40:24

Aukce LII./2019

Václav Radimský - Řeka v létě

Václav Radimský
Řeka v létě

Id: 180201

olej/karton, rozměr 67 x 94 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno, lokálně oloupnutá barva, rodina majitele získala přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
60 000

420 000

Detail

Příhozy: 94

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 180901

cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

385 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 67

Kamil Lhoták - Park

Kamil Lhoták
Park

Id: 183020

olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Detail

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Kukulín

Kukulín

Id: 183801

bronzová plastika, výška 63 cm, signováno na zadní straně podstavce, přiložen certifikát autorství, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva - Jiskra

Eva - Jiskra

Id: 179101

plastika cín/zlato, celková výška 71 cm, signováno na spodní části podstavce, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

180 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 77

František Muzika - Hadrián z Římsů

František Muzika
Hadrián z Římsů

Id: 177304

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 40 x 44 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz je publikován v monografii autora od Františka Šmejkala, odd. scénické návrhy, pol. č. 68 viz foto

Vyvolávací cena:
20 000

165 000

Detail

Příhozy: 80

Olbram Zoubek - Ještě Zlatovláska

Ještě Zlatovláska

Id: 181727

reliéf/cement/zlato, rozměr 51 x 51 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
8 000

155 000

Detail

Příhozy: 87

Emil Filla - Herakles lovící koně

Emil Filla
Herakles lovící koně

Id: 177102

bronzová plastika, výška figury 45 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 48 cm, signováno na plintě s označením dílny Barták Praha VII., původní stav

Vyvolávací cena:
60 000

122 000

Detail

Josef Jíra - Podzim pod Černou studnicí

Josef Jíra
Podzim pod Černou studnicí

Id: 179603

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, přiložen kalendář z roku 2013, kde je obraz reprodukován

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 48

Antonín Chittussi - Červánky nad řekou

Antonín Chittussi
Červánky nad řekou

Id: 178403

olej/plátno, rozměr 17,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, jedná se o skicu z autorova raného období po příchodu do Francie, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
22 000

100 000

Detail

Příhozy: 77

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 176701

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1970, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Anděl

Anděl

Id: 181401

reliéf, cín/olovo/zlato, rozměr 30,5 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 94

Antonín Hudeček - Hoch u vody

Antonín Hudeček
Hoch u vody

Id: 182501

skica, olej/plátno/nalepeno na lepence, rozměr ve výřezu 32 x 20 cm, na zadní straně signováno s datací 1897 viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 84

Zdena Braunerová - Před statkem

Zdena Braunerová
Před statkem

Id: 179702

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 67

Vladimír Komárek - Ptáci s kyticí

Vladimír Komárek
Ptáci s kyticí

Id: 182801

olej/plátno, rozměr 63 x 77 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 55