Aukce LII./2019
Václav Radimský
Řeka v létě
Id: 180201
olej/karton, rozměr 67 x 94 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno, lokálně oloupnutá barva, rodina majitele získala přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
420 000 Kč
Příhozy: 94
Kazi
Id: 180901
cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
385 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 67
Kamil Lhoták
Park
Id: 183020
olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 90
Kukulín
Id: 183801
bronzová plastika, výška 63 cm, signováno na zadní straně podstavce, přiložen certifikát autorství, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
190 000 Kč
Eva - Jiskra
Id: 179101
plastika cín/zlato, celková výška 71 cm, signováno na spodní části podstavce, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
180 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 77
František Muzika
Hadrián z Římsů
Id: 177304
kombinovaná technika/papír, rozměr cca 40 x 44 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz je publikován v monografii autora od Františka Šmejkala, odd. scénické návrhy, pol. č. 68 viz foto
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 80
Ještě Zlatovláska
Id: 181727
reliéf/cement/zlato, rozměr 51 x 51 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 87
Emil Filla
Herakles lovící koně
Id: 177102
bronzová plastika, výška figury 45 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 48 cm, signováno na plintě s označením dílny Barták Praha VII., původní stav
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
122 000 Kč
Josef Jíra
Podzim pod Černou studnicí
Id: 179603
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, přiložen kalendář z roku 2013, kde je obraz reprodukován
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 48
Antonín Chittussi
Červánky nad řekou
Id: 178403
olej/plátno, rozměr 17,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, jedná se o skicu z autorova raného období po příchodu do Francie, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 77
Orfeus a múza
Id: 176701
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1970, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 48
Anděl
Id: 181401
reliéf, cín/olovo/zlato, rozměr 30,5 x 22 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 94
Antonín Hudeček
Hoch u vody
Id: 182501
skica, olej/plátno/nalepeno na lepence, rozměr ve výřezu 32 x 20 cm, na zadní straně signováno s datací 1897 viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 84
Zdena Braunerová
Před statkem
Id: 179702
olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 67
Vladimír Komárek
Ptáci s kyticí
Id: 182801
olej/plátno, rozměr 63 x 77 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 55