Čas na serveru 16:26:02

Aukce LII./2019

Josef Rolenec - Praděd

Josef Rolenec
Praděd

Id: 178205

malba/deska, rozměr 47 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vincent Plesnivý - Šohaj

Vincent Plesnivý
Šohaj

Id: 176503

akvarel/papír, rozměr 50 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na obraze hnědé tečky

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Viadukt v Praze

Viadukt v Praze

Id: 182809

rytina/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, popsáno ve spodní části, zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jan Plíva - Na jezu

Jan Plíva
Na jezu

Id: 184317

tempera/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Nesignováno - Praha

Nesignováno
Praha

Id: 176502

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

  Nesignováno - Scéna na pobřeží

Nesignováno
Scéna na pobřeží

Id: 181012

olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 18,5 cm, zaskleno, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ivan Sedliský - Žlutá katedrála

Ivan Sedliský
Žlutá katedrála

Id: 178310

olej/plátno, rozměr 82 x 105 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Konečný - Vodáci na řece

Josef Konečný
Vodáci na řece

Id: 180002

olej/překližka, rozměr 51,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

  Autor neurčen - Domek u moře

Domek u moře

Id: 178523

olej/plátno, rozměr 28,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Koťátka

Koťátka

Id: 182810

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Vladimír Mičko - Stráň

Vladimír Mičko
Stráň

Id: 178304

olej/plátno, rozměr 87 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Emanuel Famíra - Zimní krajina

Emanuel Famíra
Zimní krajina

Id: 180501

malba/karton, rozměr 20 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

 Nečitelná signatura - Rybáři

Nečitelná signatura
Rybáři

Id: 181027

olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
4 800

12 000

Detail

Ferdinand Vlk - V kavárně

Ferdinand Vlk
V kavárně

Id: 180005

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně vypadaná malba

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Vlastimil  Košvanec - Portrét ženy

Vlastimil Košvanec
Portrét ženy

Id: 178312

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail