Čas na serveru 08:02:39

Aukce LIII./2019

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 188514

olej/plátno, rozměr 57 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ota Bubeníček - Před stavením

Ota Bubeníček
Před stavením

Id: 190204

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto, doba vzniku kolem 1899, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Karel Špillar - Toaleta

Karel Špillar
Toaleta

Id: 190203

pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 44 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - U rybníka

U rybníka

Id: 190301

olej/dřevěná deska, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jiří John - Zrození mraku

Jiří John
Zrození mraku

Id: 190424

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno vpravo dole s datací 1970, vlevo dole číslováno 4/35, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Joan Miró - VII

Joan Miró
VII

Id: 187632

litografie/papír, rozměr listu 32 x 49,3 cm, nesignováno, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, tento kus je uveden v soupisu litografického díla autora strana 37 viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

  Autor neurčen - Lesní tůň

Lesní tůň

Id: 190303

olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně napínacího rámu, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

25 200

Detail

Josef Jíra - Hlava

Josef Jíra
Hlava

Id: 190401

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 62

Jan  Zrzavý - Tři hlavy

Tři hlavy

Id: 187618

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Liesler - Hlava

Josef Liesler
Hlava

Id: 190416

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, siggováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

10 050

Detail