Čas na serveru 23:20:59

Aukce LIII./2019

Jaroslav Kafka - Kytice

Jaroslav Kafka
Kytice

Id: 187803

barevná kresba/papír, rozměr 30 x 23 cm, signováno vpravo nahoře s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Tomáš Rafl - Večeře

Tomáš Rafl
Večeře

Id: 185048

olej/akryl, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, singováno monogramem a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, popisný štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Jan Prouza - Příboj

Jan Prouza
Příboj

Id: 187304

olej/plátno, rozměr 100 x 140 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, uvolněné plátno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

 Nečitelná signatura - Roubenky

Nečitelná signatura
Roubenky

Id: 188507

olej/plátno, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Ludmila Kaprasová - Kompozice I.

Ludmila Kaprasová
Kompozice I.

Id: 190438

textilní plastika, rozměr 20 x 20 cm, nesignováno, označeno na zadní straně osobní vizitkou autorky, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Jaroslava Pešicová - V klobouku

Jaroslava Pešicová
V klobouku

Id: 185018

litografie/papír, rozměr ve výřezu 65 x 48 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
400

700

Detail

Jaroslav Trinkmoc - Tůňka na potoce

Jaroslav Trinkmoc
Tůňka na potoce

Id: 187305

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Tomáš Bím - Velociped

Tomáš Bím
Velociped

Id: 187619

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, signováno, číslováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
300

600

Detail

  Autor neurčen - VENI-VIDI-VICI

VENI-VIDI-VICI

Id: 30711

pandán dvou kusů karikatur, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každé 32 x 21 cm, jeden kus signován vpravo dole Piesen včetně slepotiskové značky, poškozená pasparta, zaskleno, pod sklem zaprášeno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

 Nečitelná signatura - Zimní krajina

Nečitelná signatura
Zimní krajina

Id: 188505

olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail