Čas na serveru 10:47:23

Aukce LIII./2019

Josef Váchal - Ex Libris

Josef Váchal
Ex Libris

Id: 185054

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 900

Detail

Andrej Bělocvětov - Portrét

Andrej Bělocvětov
Portrét

Id: 185053

olej/dřevo, rozměr viditelný 28 x 20 cm, signováno na zadní straně a pravděpodobně vlevo dole, dřevo popraskáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Nesignováno - S ovcemi

Nesignováno
S ovcemi

Id: 185030

olej/plátno, rozměr 54 x 65,5 cm, nerámováno, poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Karel Karas - Podél vody

Karel Karas
Podél vody

Id: 187906

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 300

Detail

Emanuel Bakla - Prosluněný den

Emanuel Bakla
Prosluněný den

Id: 188102

olej/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Paříž

Jaromír Stretti - Zamponi
Paříž

Id: 185025

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

6 100

Detail

Příhozy: 48

Adolf Liebscher - Karlštejnské zvony

Adolf Liebscher
Karlštejnské zvony

Id: 185021

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, lehce roztržený list, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:
2 200

4 200

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Před západem slunce

Jan Bohumil Pospíšil
Před západem slunce

Id: 189201

olej/překližka, rozměr 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

  Autor neurčen - Horské jezero

Horské jezero

Id: 189103

olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Zdeněk Burian - V chýši

Zdeněk Burian
V chýši

Id: 190430

kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 100

Detail

Georges Kars - Dívka na pohovce

Georges Kars
Dívka na pohovce

Id: 190411

kresba/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole s autorským razítkem, list poškozen hnědými tečkami, pomačkán, v ploše poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Adolf Born - Cervantes

Cervantes

Id: 185047

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 21/70, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Viktor Oliva - Studie

Viktor Oliva
Studie

Id: 185044

akvarel/papír/deska, rozměr malby 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Jiří Heřman - Z Bouloňského lesíku

Jiří Heřman
Z Bouloňského lesíku

Id: 185056

olej/překližka, rozměr 20 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Vaner - Zimní vesnice

Václav Vaner
Zimní vesnice

Id: 188511

olej/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

1 700

Detail