Aukce LIII./2019
Ještě Marie
Id: 183802
bronzová plastika, celková výška cca 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
220 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 70
Pokus o Libuši
Id: 183803
bronzová plastika, celková výška 60,5 cm, signováno na zadní straně sochy, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
190 000 Kč
Svatý Kryštof
Id: 183804
bronzová plastika, celková výška 72 cm, signováno na zadní straně podstavce, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 81
Ovocné zátiší
Id: 187601
olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
167 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 80
Malá žena
Id: 190101
plastika olovo/cín, celková výška 38,7 cm, signováno na zadní straně podstavce, přiložen původní účet z Díla z roku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
126 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 84
Vladimír Komárek
Poslední večeře
Id: 187703
olej/plátno, rozměr 65 x 110 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 95
Josef Jíra
Muž a pstruzi
Id: 189702
olej/plátno, rozměr 41,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, moderně adjustováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 49
Jiří Volf
Na pláži
Id: 188701
patinovaný bronz, rozměr cca 50 x 33 x 19 cm, nesignováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
73 500 Kč
Příhozy: 75
Náhrobek Jiřího Adamíry
Id: 187620
kolorovaný reliéf, olovo/cín, rozměr 48 x 20 cm, rok vzniku 1994, značeno na zadní straně, původní stav, jedná se návrh náhrobku Jiřího Adamíry, asymetrická varianta s připaženýma rukama, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 76
Pravoslav Kotík
Dáma v klobouku
Id: 185014
tempera/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspatováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 79
Josef Jíra
Větvičky barborek
Id: 190427
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole s datací 02, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 54
Arnošt Paderlík
Zátiší s citrony
Id: 187102
olej/sololit, rozměr 38 x 55 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, autorské rámování, na zadní straně výstavní štítek viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
62 000 Kč
Banksy
Girl with Red Heart Baloon
Id: 190004
sprej/šablona/papír, rozměr cca 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, číslováno 54/200, na zadní straně Banksy razítko, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
59 001 Kč
Příhozy: 58
Vilém Kreibich
Rychlíkový vlak
Id: 184307
pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír s malbou lokálně poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 53
Můzička Kalliope
Id: 185301
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 19 x 19 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1978, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 66