Čas na serveru 02:49:34

Aukce LIII./2019

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 183802

bronzová plastika, celková výška cca 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
16 000

220 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Pokus o Libuši

Pokus o Libuši

Id: 183803

bronzová plastika, celková výška 60,5 cm, signováno na zadní straně sochy, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
20 000

190 000

Detail

Olbram Zoubek - Svatý Kryštof

Svatý Kryštof

Id: 183804

bronzová plastika, celková výška 72 cm, signováno na zadní straně podstavce, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Detail

Příhozy: 81

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 187601

olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)

Vyvolávací cena:
11 000

167 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 80

Olbram Zoubek - Malá žena

Malá žena

Id: 190101

plastika olovo/cín, celková výška 38,7 cm, signováno na zadní straně podstavce, přiložen původní účet z Díla z roku 1984, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 84

Vladimír Komárek - Poslední večeře

Vladimír Komárek
Poslední večeře

Id: 187703

olej/plátno, rozměr 65 x 110 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 95

Josef Jíra - Muž a pstruzi

Josef Jíra
Muž a pstruzi

Id: 189702

olej/plátno, rozměr 41,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, moderně adjustováno

Vyvolávací cena:
9 500

80 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Volf - Na pláži

Jiří Volf
Na pláži

Id: 188701

patinovaný bronz, rozměr cca 50 x 33 x 19 cm, nesignováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

73 500

Detail

Příhozy: 75

Olbram Zoubek - Náhrobek Jiřího Adamíry

Náhrobek Jiřího Adamíry

Id: 187620

kolorovaný reliéf, olovo/cín, rozměr 48 x 20 cm, rok vzniku 1994, značeno na zadní straně, původní stav, jedná se návrh náhrobku Jiřího Adamíry, asymetrická varianta s připaženýma rukama, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 76

Pravoslav Kotík - Dáma v klobouku

Pravoslav Kotík
Dáma v klobouku

Id: 185014

tempera/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspatováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 79

Josef Jíra - Větvičky barborek

Josef Jíra
Větvičky barborek

Id: 190427

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole s datací 02, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování

Vyvolávací cena:
6 000

65 000

Detail

Příhozy: 54

Arnošt Paderlík - Zátiší s citrony

Arnošt Paderlík
Zátiší s citrony

Id: 187102

olej/sololit, rozměr 38 x 55 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, autorské rámování, na zadní straně výstavní štítek viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Detail

 Banksy - Girl with Red Heart Baloon

Banksy
Girl with Red Heart Baloon

Id: 190004

sprej/šablona/papír, rozměr cca 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, číslováno 54/200, na zadní straně Banksy razítko, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát REG390832/2

Vyvolávací cena:

59 001

Detail

Příhozy: 58

Vilém  Kreibich - Rychlíkový vlak

Vilém Kreibich
Rychlíkový vlak

Id: 184307

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír s malbou lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 53

Olbram Zoubek - Můzička Kalliope

Můzička Kalliope

Id: 185301

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 19 x 19 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1978, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 66