Čas na serveru 12:47:34

Aukce LIV./2019

  Autor neurčen - Husopaska

Husopaska

Id: 185039

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

  Neznačeno - Kuřák

Neznačeno
Kuřák

Id: 195309

olej/lepenka, rozměr 46 x 34 cm, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
600

700

Detail

Bohumil Hradečný - Březový háj

Bohumil Hradečný
Březový háj

Id: 193402

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
500

600

Detail