Čas na serveru 18:54:35

Aukce LIV./2019

Olbram Zoubek - Zrození Jezerní panny

Zrození Jezerní panny

Id: 194201

olovo/cín/zlato, celková výška 70,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2003, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 88

Jan  Zrzavý - Lodi na moři

Lodi na moři

Id: 193109

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, signováno a popsáno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena:
15 000

212 000

Detail

Příhozy: 84

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav - skica II.

Bretaňský přístav - skica II.

Id: 193110

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21,6 x 30,6 cm, signováno, popsáno a datováno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková a PhDr. Naděžda Řeháková

Vyvolávací cena:
17 000

160 000

Detail

Příhozy: 77

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 118

Bedřich Dlouhý - Z atelieru

Bedřich Dlouhý
Z atelieru

Id: 194819

asambláž/papír, rozměr 70 x 50 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

Detail

Jan B. Minařík - Konvolut dvou kusů

Jan B. Minařík
Konvolut dvou kusů

Id: 196001

Stoletá kavárna a Zlatá ulička, olej/plátno, rozměr každého obrazu cca 39 x 45,5 cm, jeden signován vlevo dole, obrazy v původních značně poškozených rámech, v původním stavu, nečištěné, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

79 000

Detail

Příhozy: 48

Kamil Lhoták - Balón a letadla

Kamil Lhoták
Balón a letadla

Id: 192102

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 21,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

78 777

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 68

Andy Warhol - Beran

Andy Warhol
Beran

Id: 196201

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Hlava ženy, která povstává

Hlava ženy, která povstává

Id: 192001

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,3 x 34,3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1984, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, přiložena osobní korespondence majitelky s autorem díla

Vyvolávací cena:
6 000

74 000

Detail

Příhozy: 50

Ernst Huber - Zima pod horami

Ernst Huber
Zima pod horami

Id: 190901

olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 71

 Josef Holub - Cesta v lese

Josef Holub
Cesta v lese

Id: 195301

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, přiložen letáček Městského muzea v Kralupech nad Vltavou, které bude pořádat autorovu výstavu a počítá se zveřejněním uvedeného obrazu

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 63

František Muzika - Z cyklu Velký sen

František Muzika
Z cyklu Velký sen

Id: 191107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 34 cm, značeno pozůstalostním slepotiskovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 74

František Kaván - Letní nálada na Vysočině

František Kaván
Letní nálada na Vysočině

Id: 191301

olej/lepenka, rozměr 34 x 44,5 cm , signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1920, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, uveden v soupisu díla Fr. Kavána vydaného v roce 2018, strana 511, č. 13/68,

Vyvolávací cena:
6 000

71 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 62

Josef Jíra - Pstruzi

Josef Jíra
Pstruzi

Id: 189701

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zašpiněná pasparta, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

70 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 80

Josef Jíra - Pod Suchou skálou

Josef Jíra
Pod Suchou skálou

Id: 197105

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 50