Čas na serveru 13:25:16

Aukce LX./2020

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Kvetoucí mez

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez

Id: 225517

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

10.2.2020, 19:38:00

Cyril Zatloukal - Ležící akt

Cyril Zatloukal
Ležící akt

Id: 228310

pálená hlína, rozměr 16 x 23 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

10.2.2020, 22:27:00