Čas na serveru 02:05:12

Aukce LX./2020

Josef  Šíma - Krajina

Josef Šíma
Krajina

Id: 231501

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
80 000

1 220 000

Detail

Příhozy: 105

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 231902

tempera/lepenka, rozměr 20,2 x 26,6 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně autorsky popsáno, značeno a datováno, včetně potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1994, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
20 000

920 000

Detail

Příhozy: 112

  Neznačeno - Let balónem

Neznačeno
Let balónem

Id: 228307

malba/plátno, rozměr 31,5 x 21,5 cm, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Vyvolávací cena:
1 100

400 000

Detail

Příhozy: 192

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 229503

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Vyvolávací cena:
90 000

380 000

Detail

Příhozy: 52

Oldřich Blažíček - Česká zima

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 227508

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní adjustace, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952 a odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
12 000

220 000

Detail

Příhozy: 108

František  Foltýn - Abstraktní kompozice

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 230402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

220 000

Detail

Příhozy: 118

Alfons Mucha - Dívka v plachetce

Alfons Mucha
Dívka v plachetce

Id: 222804

kombinovaná technika/kresba s bělobou/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

185 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 101

Teodor Josef Mousson - Prodavačky zelí

Teodor Josef Mousson
Prodavačky zelí

Id: 232401

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Detail

Zdeněk Hajný - Mlhovina

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

145 111

Detail

Příhozy: 127

Josef Jíra - Vítkov

Josef Jíra
Vítkov

Id: 230501

olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací 1962, oboustranný obraz, původní poškozený rám

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Příhozy: 77

Martin Benka - Kráĺova Hola

Martin Benka
Kráĺova Hola

Id: 220113

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

132 000

Detail

Příhozy: 115

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží

Id: 230910

olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Detail

Příhozy: 81

Karel Laštovka - Údolí ticha

Karel Laštovka
Údolí ticha

Id: 226605

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
14 000

82 000

Detail

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 64

Alois Kalvoda - Potok v zimě

Alois Kalvoda
Potok v zimě

Id: 231303

olej/deska, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám,

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 92