Aukce LX./2020
Josef Šíma
Krajina
Id: 231501
olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
1 220 000 Kč
Příhozy: 105
Přístav na Ile de Sein
Id: 231902
tempera/lepenka, rozměr 20,2 x 26,6 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně autorsky popsáno, značeno a datováno, včetně potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1994, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
920 000 Kč
Příhozy: 112
Neznačeno
Let balónem
Id: 228307
malba/plátno, rozměr 31,5 x 21,5 cm, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
400 000 Kč
Příhozy: 192
Rektor
Id: 229503
polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
380 000 Kč
Příhozy: 52
Oldřich Blažíček
Česká zima
Id: 227508
olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní adjustace, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952 a odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 108
František Foltýn
Abstraktní kompozice
Id: 230402
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 118
Alfons Mucha
Dívka v plachetce
Id: 222804
kombinovaná technika/kresba s bělobou/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 101
Teodor Josef Mousson
Prodavačky zelí
Id: 232401
olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
185 000 Kč
Zdeněk Hajný
Mlhovina
Id: 227701
olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
145 111 Kč
Příhozy: 127
Josef Jíra
Vítkov
Id: 230501
olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací 1962, oboustranný obraz, původní poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 77
Martin Benka
Kráĺova Hola
Id: 220113
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
132 000 Kč
Příhozy: 115
Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží
Id: 230910
olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 81
Karel Laštovka
Údolí ticha
Id: 226605
olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
82 000 Kč
Vlastimil Košvanec
Slunný den
Id: 229502
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
82 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 64
Alois Kalvoda
Potok v zimě
Id: 231303
olej/deska, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám,
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 92