Čas na serveru 00:12:14

Aukce LXXXXIX/2024

Olbram Zoubek - Moira 5

Moira 5

Id: 508001

bronzová plastika, rozměr 63 x 45 cm, značeno na plintu, vznik 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
35 000

250 000

Detail

Příhozy: 70

František Kupka - U stolu

František Kupka
U stolu

Id: 512602

kresba pastelem/papír, rozměr listu 10 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno částé hostitelce pí. Fořtové), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresátky autorského věnování

Vyvolávací cena:
18 000

205 000

Detail

Rudolf Stockar - Čajová souprava, Rudolf Stockar

Rudolf Stockar
Čajová souprava, Rudolf Stockar

Id: 501104

kompletní čajová souprava, 10 ks, vznik 1918, návrh R. Stockar, fa Graniton, Rydl & Thon, Svijany-Podolí, měkká kamenina: 6 šálků s podšálky (výška šálku 5,6 cm), jeden hrneček poškozen, cukřenka s víčkem (výška 9,5 cm), konvička s víčkem (výška 13,5 cm), mléčenka (výška 6,5 cm), miska, publikováno v knize Artěl, Umění pro všední den 1908–1935. Praha, Uměleckoprůmyslové museum – Arbor vitae 2009, foto s. 105.. Fronek, Jiří (ed.)

Vyvolávací cena:
12 000

184 000

Detail

Příhozy: 72

Václav Radimský - Říční zrcadlení

Václav Radimský
Říční zrcadlení

Id: 504701

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
50 000

151 000

Detail

Příhozy: 58

František Kupka - Příběh Černé a Bílé

František Kupka
Příběh Černé a Bílé

Id: 509501

kvaš/papír, rozměr listu 21 x 21 cm, značeno vpravo dole pozůstalostním razítkem, ve spodní části ručně psané potvrzení pravosti autorovou ženou, volně loženo

Vyvolávací cena:
12 500

136 000

Detail

Příhozy: 104

Josef Rataj - Basquiat

Josef Rataj
Basquiat

Id: 508501

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, po

Vyvolávací cena:
12 500

115 000

Detail

Vladimír Komárek - Tři čepice

Vladimír Komárek
Tři čepice

Id: 505901

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 68

Jan Kanyza - Citace a nápisy II (triptych)

Jan Kanyza
Citace a nápisy II (triptych)

Id: 505903

kombinovaná technika/plátno, rozměr 115 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po

Vyvolávací cena:
25 000

105 000

Detail

Josef Rataj - Nevermind

Josef Rataj
Nevermind

Id: 508502

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 150 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

Vyvolávací cena:
13 000

105 000

Detail

Příhozy: 62

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 509302

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 500

105 000

Detail

Příhozy: 96

Josef Navrátil - Rybář

Josef Navrátil
Rybář

Id: 504901

kvaš/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, znalecký posudek bude vypracován na vyžádání

Vyvolávací cena:
15 000

101 000

Detail

Příhozy: 50

Karel Chaba  - Čertovka

Karel Chaba
Čertovka

Id: 510904

olej/plátno, rozměr 58 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 88

František Hodonský - Břehy u Bezděkova

František Hodonský
Břehy u Bezděkova

Id: 509701

olej/plátno, rozměr 150 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

95 100

Detail

Příhozy: 86

A. B. Piepenhagen - Noční krajina s kostelem u jezera

A. B. Piepenhagen
Noční krajina s kostelem u jezera

Id: 509110

olej/plátno, rozměr 23,5 x 32,5 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, vznik 50. léta 19. století. přiložen odborný posudek vyhotovený PhDr. Šárkou Leubnerovou

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Příhozy: 61

Sluníčko - Monstrance

Id: 508902

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 500

87 000

Detail

Příhozy: 54