Čas na serveru 03:27:33

Aukce LXXXXVIII/2024

Othon Coubine - Mísa s třešněmi

Othon Coubine
Mísa s třešněmi

Id: 500504

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně francouzské celní razítko, štítek z výstavy a poštovní štítek

Vyvolávací cena:
40 000

255 000

Detail

Příhozy: 77

Jan Saudek - The Dolls

The Dolls

Id: 497901

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě

Vyvolávací cena:
25 000

240 000

Detail

Příhozy: 105

Joža Uprka - Na pouti

Joža Uprka
Na pouti

Id: 500701

olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Detail

Příhozy: 89

Barbora BARBAR Kysilková - Faust (de opplyste) 2018

Barbora BARBAR Kysilková
Faust (de opplyste) 2018

Id: 504501

olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
35 000

220 000

Detail

Příhozy: 74

Olbram Zoubek - Učitel a žákyně

Učitel a žákyně

Id: 508302

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, vznik 1997, přiložen Certifikát autorství díla

Vyvolávací cena:
12 500

180 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 89

Josef Velčovský - Loďka na ponorné řece

Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece

Id: 503301

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 120

Jaroslav Vlasák - Kvantová rezonance

Jaroslav Vlasák
Kvantová rezonance

Id: 495902

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

155 000

Detail

Příhozy: 110

Václav Radimský - Slepé rameno

Václav Radimský
Slepé rameno

Id: 500506

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, jedná se o menší variantu díla Na Labi, publikovaného v autorově monografii pod č. 295, na str. 257

Vyvolávací cena:
30 000

145 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 77

Oldřich Blažíček - Zima na vsi

Oldřich Blažíček
Zima na vsi

Id: 500502

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Detail

Andrej Dúbravský - Autoportrét

Andrej Dúbravský
Autoportrét

Id: 503105

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2018 v DSC Gallery pod názvem Stoned farmer with the roaster and overripe cherries a také v Alšově galerii v roce 2019

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Detail

Příhozy: 90

Karel Malich - Bez názvu

Karel Malich
Bez názvu

Id: 499301

pastel/papír, rozměr listu cca 43 x 36,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:
12 000

116 000

Detail

Příhozy: 98

Vladimír Komárek - Tři talíře a hrozny

Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny

Id: 501202

olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Detail

Příhozy: 70

August Brömse - Biblický motiv

August Brömse
Biblický motiv

Id: 485301

kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná a vypadaná, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Příhozy: 96

Vilém  Kreibich - Lokomotivy

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 502101

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
15 000

95 000

Detail

Příhozy: 62

August Brömse - Cesta na Golgotu

August Brömse
Cesta na Golgotu

Id: 485302

olej/plátno, rozměr 26 x 19 cm, neznačeno, rámován o, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek, který vyhotovil Mgr. Ivo Habán Ph.D.

Vyvolávací cena:

89 000

Detail

Příhozy: 100